grander logo anasayfa
ürünler
teknoloji sektörel faydalar referanslar bayilik bize ulaşın
su hakkında galeri
 
grander grander grander grander
Johann Grander grande su yaşatma teknolojisi
su hakkında
grander nedir nasıl çalışır grander sonrası faydaları nelerdir çevre dostu
ÇEVRE DOSTU
ÇEVRE KORUMA VE KALİTE BELGELERİ
Grander Su Yaşatma Teknolojisi ile sağlanan su tasarrufu, kimyasal kullanımlarında azalma, enerji verimliliğindeki artış ve atıklardaki iyileşme, çevreyi ve doğayı korumaya yardımcı olur. Dolayısıyla ‘’Çevreye Duyarlılık ve Enerjinin Verimli Kullanılması‘’ kapsamında Leeds, Breeam, Greenstar, JCI gibi kalite belgelerinin kriterlerine ulaşmakta ve bu kriterlerin sürdürülebilirliğini sağlamakta güçlü bir destektir. Ayrıca otellerinde “Çevreye Duyarlılık Standartları‘’ kapsamında Yeşil Yıldız ve Beyaz Yıldız gibi kalite belgelerinin kriterlerine ulaşmakta ve bu kriterlerin sürdürülebilirliğini sağlamakta da güçlü bir destektir.

 

B.A.U.M DERNEĞİ İLE ORTAK ÇALIŞMA
Almanya Hamburg’ daki B.A.U.M (Çevre dostu yönetim için Federal Almanya Çalışma Grubu) derneği Avrupa’ nın ekonomi kapsamındaki en büyük girişimidir. B.A.U.M Derneği, pratikte uygulamaya elverişli çevre dostu projeleri hayata geçiren, kalıcı etki alanında medyanın dikkatini çeken büyük kampanyalar yapan, festivaller ve konferanslar organize eden, ekonomi, bilim, politika ve kurumlar arasında karşılıklı tecrübe alışverişi ve diyalog oluşmasını sağlayan bir dernektir. Bu derneğin son partnerleri arasında GRANDER Teknolojisi de yerini almış durumda.

B.A.U.M Grander Çalışması (Gıda Sektörü) >>
B.A.U.M Grander Çalışması (Endüstri) >>
ÇEVRECİ EVLERDE GRANDER
Pasif Ev kavramı altında verimli enerjisi, ekolojisi, yaşam kalitesi ve ekonomisi ile kendini gösteren bir yapı konsepti anlaşılmaktadır. Pasif Ev, enerji tasarrufu sağlanan inşaat yapımında dünya çapında bir standarttır. Özel teknikler sayesinde normal yeni bina yapım standardına karşın %80 oranda enerji tasarrufu sağlanmaktadır. Böylece enerji masrafları için bir hayli tasarruf edilebilir.

Bu firmalar ekolojik dengeye zarar vermeyen çevreci evler konusunda oldukça iddialı. Yeni partnerleri arasında GRANDER Su İyileştirme Teknolojisi de yerini aldı.
SAYFA BAŞINA DÖN
Bu sayfayı paylaş :
Sosyal Medyada Grander :
grander facebook grander youtube grander twitter Grander Blog
grander youtube
engin enerji a.ş. grander E-mail: info@enginenerji.com.tr
Tel: +90 216 442 06 08(pbx)
Fax: +90 216 383 64 55
Adres: Altayçeşme Mah. Hikmet Sk.
No:11 Kat:1 34848 Maltepe / İSTANBUL
 
Copyright © grandersu.com   designed by kadılar interactive