grander logo anasayfa
ürünler
teknoloji sektörel faydalar referanslar bayilik bize ulaşın
su hakkında galeri
 
grander grander grander grander
grander merkezi sistem grander kapalı devre grander daldırma tip grander flexi grander nihale grander kalem grander kolye grander blue water
su hakkında
 
GRANDER KAPALI DEVRE  
Yaşatılan Kalorifer Suyu
Grander su yaşatma cihazının montajı ile kalorifer suyu yeniden yaşatılır. Taşıma gücü, canlılık ve kendi kendini temizleme gücünü suya yeniden kazandırır, bu da teknik problemlerin birkaç ay içinde kendiliğinden çözülmesini sağlar. Böylece kirlenmiş ve çoğunlukla kötü kokan kalorifer suyu yeniden berrak ve kalıcı bir şekilde kokusuz olur.

Endüstri alanında kullanım soğutma sistemi
Birçok soğutma sistemi bakteri önleyici maddeler kullandıkları halde soğutma sistemini negatif etkileyen kirlilik oluşumu ile savaşıyor. Grander su yaşatma cihazları sayesinde soğutma ve proses suyunun iyileşmesini özellikle de mikrobiyolojik kalitesinin sabitlenmesi ve kimyasal kullanımının azaltması sağlanır.
Montaj İçin
Cihaz seçiminin doğru yapılabilmesi için mutlaka cihazın takılacağı yerde bir inceleme yapılması tavsiye edilir. Sizleri aydınlatacak olan konusunda eğitimli danışmanlarımızdan cihazın takılacağı yerde inceleme talep edebilir, yardım alabilirsiniz.

Malzeme Açıklaması
Tüm yaşatma cihazları V2A niteliğinde krom çelikten üretilmiştir.
Malzeme-numaraları: Su geçen iç parçalar 1.4301, dış hazne 1.4016 ( 3” ve 4” 1.4462 ).
Aside dayanıklı özel yapım cihazlar V4A niteliğinde çelikten imal edilmektedir. ( iç-dış 1,4571 ).
Çinko alaşımlı tesisatlarda temas korozyonunun önüne geçmek için tüm cihazlarımız sarı pirinç çift nipel ile birlikte satışa sunulmaktadır.

Garanti
Tüm teminatların yerine getirilebilmesi için cihazların montajlarının usulüne uygun ve yetkili teknik servis tarafından yapılmış olmasını gerektirir.

Garanti süresi cihazlara dışarıdan fiziksel hasar vermemek ve 95°C den fazla, 0°C’den düşük sıcaklığa maruz bırakmamak kaydı ile 3(üç) yıldır.

SAYFA BAŞINA DÖN
Bu sayfayı paylaş :
Sosyal Medyada Grander :
grander facebook grander youtube grander twitter Grander Blog
grander youtube
engin enerji a.ş. grander E-mail: info@enginenerji.com.tr
Tel: +90 216 442 06 08(pbx)
Fax: +90 216 383 64 55
Adres: Altayçeşme Mah. Hikmet Sk.
No:11 Kat:1 34848 Maltepe / İSTANBUL
 
Copyright © grandersu.com   designed by kadılar interactive