grander logo anasayfa
ürünler
teknoloji sektörel faydalar referanslar bayilik bize ulaşın
su hakkında galeri
 
grander grander grander grander
grander merkezi sistem grander kapalı devre grander daldırma tip grander flexi grander nihale grander kalem grander kolye grander blue water
su hakkında
 
GRANDER MERKEZİ SİSTEM  
GRANDER DAİRE TİPİ
İçme suyunun, mutfak, banyo, bulaşık makinesi, çamaşır makinesi, lavabolar, wc, temizlik alanları, ısıtma sistemi, havuz vb. alanlarda kullanacağınız suyun yaşayan, sağlıklı, enerjisi yüksek bir yapıya kavuşmasını sağlar.

Montaj İçin
GRANDER Su Yaşatma Cihazları kolay ve sorunsuz şekilde ana su hattı üzerine monte edilebilir. Cihaz seçiminin doğru yapılmasında boru çapının yanında maksimum kullanım, suyun kirlilik faktörü ve ortamda ki montaj konumu etkendir.

Cihaz seçiminin doğru yapılabilmesi için mutlaka cihazın takılacağı yerde bir inceleme yapılması tavsiye edilir. Sizleri aydınlatacak olan konusunda eğitimli danışmanlarımızdan cihazın takılacağı yerde inceleme talep edebilir, yardım alabilirsiniz.

Cihaz Montaj Direktifleri
Su saatinden sonra
Her türlü kir-partikül tutucu filtrelerden sonra
Diğer tüm teknik aksamlardan önce (Basınç ventili, iyon değiştiriciler, dozajlama üniteleri, manyetik tutucular gibi)

Etki alanı
Etkisi düzensiz kullanımlarda, Uzun süre çalışmayan tesisatlarda, çok dirsekli geniş alana dağılmış boru sistemlerinde, sirkülasyon sistemlerinde de değişmez aynı kalır.

Etki Süresi
Grander cihazı piyasaya çıkalı 20 yılı aşkın bir zaman geçti. O zamandan bu zamana iyileştirme ve canlandırma etkisini ilk günkü gibi göstermekte ve kullanıcılardan her seferinde tam not almaya devam etmektedir. Grander cihazlarının İyileştirme etkisi uzun yıllar kullanımdan sonra dahi tükenmez.

Bilirkişi Raporları

Orjinal Grander Su İyileştirme Cihazlarının içme suyu alanında montajının hijyenik ve teknik açıdan güvenirliği bilir kişi raporlarına binaen (Graz Üniversitesi, TÜV Viyana ve SVGW) tarafından onaylıdır.

Garanti
Tüm teminatların yerine getirilebilmesi için cihazların montajlarının usulüne uygun ve yetkili teknik servis tarafından yapılmış olmasını gerektirir.Garanti süresi cihazlara dışarıdan fiziksel hasar vermemek ve 95°C den fazla, 0°C’den düşük sıcaklığa maruz bırakmamak kaydı ile 3(üç) yıldır.Kullanılan

Malzeme

Tüm Grander su iyileştirme cihazları V2A niteliğinde çelikten imal edilmiştir. Madde numaraları: Su geçen iç parçalar 1.4301, dış hazne 1.4016 (3" ve 4" 1.4462).Asite dayanıklı özel yapım cihazlar V4A niteliğinde çelikten imal edilmektedir. (iç ve dış 1.4571).Çinko alaşımlı tesisatlarda temas korozyonunun önüne geçmek için tüm cihazlarımız sarı pirinç çift nipel ile birlikte satışa sunulmaktadır.
SAYFA BAŞINA DÖN
Bu sayfayı paylaş :
Sosyal Medyada Grander :
grander facebook grander youtube grander twitter Grander Blog
grander youtube
engin enerji a.ş. grander E-mail: info@enginenerji.com.tr
Tel: +90 216 442 06 08(pbx)
Fax: +90 216 383 64 55
Adres: Altayçeşme Mah. Hikmet Sk.
No:11 Kat:1 34848 Maltepe / İSTANBUL
 
Copyright © grandersu.com   designed by kadılar interactive