grander logo anasayfa
ürünler
teknoloji sektörel faydalar referanslar bayilik bize ulaşın
su hakkında galeri
 
grander grander grander grander
Johann Grander grande su yaşatma teknolojisi
su hakkında
 
JOHANN GRANDER'in HAYATI
AVUSTURYA'NIN TİROL BÖLGESİNDEN SU HAYRANI BİR ADAM….
Johann GRANDER 24 Nisan 1930'da Avusturya'nın Tirol bölgesindeki Jochberg şehrinde beş çocuğun ikincisi olarak dünyaya geldi. Uzun yıllar madencilik ile uğraştı. Bu dönemde işi nedeniyle doğayı ve suyu çok iyi tanıdı. Evli ve 8 çocuk babası olan Johann GRANDER, 1978'de kendini araştırma ve deneylerine adamak için mesleğini bıraktı. Hiç sermayesi olmamasına rağmen çalışmalarına başladıktan 1 yıl sonra işine olan sevgisi ile bugünkü Grander Yaşayan Su Teknolojisi'nin öncü firmasını kurdu.

Johann Grander suda bugün evsel kullanımdan yüksek teknolojinin kullanıldığı endüstriyel soğutma kuleleri gibi birçok farklı alanlarda kullanılabilen bir etki keşfetti.

Böylece Grander Suyu dünya üzerinde yüz binlerce kişi için gündelik hayatlarının vazgeçilmezi olmuştur.
   
HER ŞEY NASIL BAŞLADI?
Masaj aleti ile gelen sağlık.
Soğuk geçen kış ayları ve zorlu mesleği yüzünden Johann Grander kronik eklem iltihabı (artrit) hastalığı çekiyordu. Cerrahi bir müdahaleyi engellemek istediği için babasının geliştirmiş olduğu masaj aletini detaylı olarak inceledi ve geliştirdi. Başarılı da oldu. Eklemlerindeki iltihaplanmalar büyük ölçüde kayboldu.

Tamamen zararsız enerji transferini gerçekleştiren çeşitli doğal "Manyetik-Jeneratör"ler imal eder. Ancak bu özel manyetik jeneratörlerin seri imalatı bürokratik ve bilimsel engellere takılır.

Suda değişiklikler tespit etti.
Grander kendi geliştirmiş olduğu bu jeneratörle temasa giren suyun, farklı özellikler geliştirdiğini gözlemledi. Suya kazandırdığı bu özelliklerin başka sulara direkt temas olmadan geçirilebilir olduğunu da keşfetti. Bu keşif ile Grander Su Canlandırma'nın temel prensibini de bulmuş oluyordu.

Su Canlandırma

Johann Grander, geliştirmiş olduğu yönteme "Su Canlandırma" ismini verdi, çünkü her seferinde onun bu eşsiz yöntemi ile işleme tabi tuttuğu herhangi bir suyu mikroskop altında incelediğinde, mikroorganizmaların farklı davranışlar sergilediğini gözlemledi.

Mikroskop altında

Johann Grander için, su elementi ve onun doğasından bir şeyler öğrenmekte en önemli araçların başında mikroskop gelmektedir. Dünyanın tüm bölgelerinden toplanıp, küçük kulübesine getirilen yüzlerce su numuneleri (Nil, Po, Ganj ve diğer birçok nehir ve kaynak suları)’ nin her biri Johann Grander tarafından mikroskop altında incelendi. Böylece dünyada bulunan farklı suların ne gibi davranışlar sergilediklerini gözlemlemiş oldu.

   
GRANDER ETKİSİ
Bozulmuş veya kirlenmiş su, Johann GRANDER'in geliştirmiş olduğu yöntem ile işlendiğinde, kendini restore etmeye ve yenilemeye yani, yeniden yaşamaya başlar. Yararlı mikroorganizmaların çoğaldığı ve aktif hale geldiği gözlemlenir. Johann GRANDER suya kazandırdığı bu özelliklerin, başka sulara doğrudan temas olmaksızın geçirilebilir olduğunu, yani aslında suyun bir hafızası ve bilgi aktarım gücü olduğunu keşfetti. Bununla beraber GRANDER Yaşayan Su Teknolojisi'nin temel prensibini bulmuş oldu. Sıra, suyun bu mucizevî gücünü keşfettiği jeneratörden geçirip, insanlığın hizmetine sunmaya gelmiştir.Uzun çalışmalardan sonra Johann GRANDER bu etkiyi teknoloji haline getirmeyi başardı.
   
ÖZLÜ SÖZLER
“ İnsanlık suyun %1’i hakkında bilgi sahibi olsaydı dünya bugün çok daha farklı olurdu. ”

“ Su canlandırmasın da kullanılan enerji doğal bir enerjidir ve her zaman söylediğimiz gibi ‘su canlandırma işlemi’ enerjinin kendisini değil bilgiyi iletir. Bu bilgi iletimi ile suyun kendisine, kendini temizleme gücünü ve dayanıklılığını yeniden yapılandırma ile bir iç düzen restorasyonu gerçekleştirme imkânı verir. ”

“ Kendiliğinden düzelme, kendini düzenlemeden daha etkilidir. ”

“ Su hayat için güç ve enerji kaynağıdır. ”

“ Su hakkında bildiklerimiz okyanusta bir damla. “

“ Bugün birçok sebeple stres ve yük altında olan suyumuz eski ana kaynağında ki saflığını yitirmiş durumda, Grander Su Yaşatma Teknolojisi kendini temizleme gücünü suya yeniden kazandırır. “

“ Eğer insanlık doğayı yaşayan bir varlık olarak algılasaydı, doğaya bugün davrandığı gibi davranmayacaktı. “

“ Suyun hafızası var, o hiçbir şeyi unutmaz. “

“ Su evrensel bir meseledir. “

“ Eğer insanlık Dünya’yı yaşayan bir varlık olarak algılasaydı, doğaya bugün davrandığı gibi davranmayacaktı. Yıllarca süren araştırmalardan ve üstesinden gelinen başlıca engellerden sonra, yaşayan doğal enerjiyi suya ikame etmek suretiyle, endüstriyel kimyasallar, elektriksel problemler, uydular, yüksek basınçlar ve pek çok diğer olumsuz etkilerden kaynaklanan zararları gidermenin artık mümkün olduğunu söyleyebildiğim için çok mutluyum. “

“ Su=H2O’ dan çok daha fazlasıdır. ”

SAYFA BAŞINA DÖN
Bu sayfayı paylaş :
Sosyal Medyada Grander :
grander facebook grander youtube grander twitter Grander Blog
grander youtube
engin enerji a.ş. grander E-mail: info@enginenerji.com.tr
Tel: +90 216 442 06 08(pbx)
Fax: +90 216 383 64 55
Adres: Altayçeşme Mah. Hikmet Sk.
No:11 Kat:1 34848 Maltepe / İSTANBUL
 
Copyright © grandersu.com   designed by kadılar interactive